wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Dlaczego maska antysmogowa to najlepszy prezent dla bliskiej osoby? Sprawdź te argumenty!
Kontakt
  • Smogmask Polska
    NIP: 739-372-94-33
  • E-mail:sklep@smogmaski.com.pl
  • Telefon503-668-354
    530-936-003
  • Godziny działania sklepupn--pt 9.00 - 17:00

Dlaczego maska antysmogowa to najlepszy prezent dla bliskiej osoby? Sprawdź te argumenty!

Data dodania: 02-12-2019

 

Święta Bożego Narodzenia, urodziny, imieniny, rocznica ślubu, Dzień Dziecka, Dzień Matki i Ojca – w ciągu roku jest mnóstwo okazji do tego, aby sprawić radość bliskiej osobie. Oczywiście niezawodnym sposobem jest wręczenie jej upominku, który z jednej strony powinien być efektowny i dopasowany do potrzeb adresata prezentu, a z drugiej funkcjonalny. Wszystkie te kryteria doskonale spełnia… maska antysmogowa. Tak, wiemy – to nie jest prezent pierwszego wyboru, a wręcz niektórzy mogą go uznać za zbyt oryginalny. Mimo to zachęcamy, aby szukając inspiracji prezentowych poważnie wziąć pod uwagę właśnie maskę antysmogową. Zebraliśmy kilka argumentów, które uzasadniają tezę, że jest to jeden z najlepszych upominków, jaki można wręczyć bliskiej osobie. Sprawdzisz je?

alt

Maska antysmogowa przyda się każdemu

Z tego też powodu można stwierdzić, że maska smogowa zawsze będzie trafionym prezentem. Jeśli nie do końca wiesz, czego może potrzebować bliska Ci osoba, to postaw na maskę – taki upominek zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. Dlaczego? Powód jest prosty: wszyscy jesteśmy narażeni na zjawisko smogu i wynikające z niego konsekwencje zdrowotne.

Smog to problem ogólnokrajowy. Nieprzypadkowo Komisja Europejska w swoim raporcie wskazała, że Polska ma najgorszą jakość powietrza w całej Unii Europejskiej. Wyobraź sobie, że co roku z powodu smogu i powodowanych przez niego chorób umiera ponad 40 tysięcy Polaków – to 11 razy więcej niż ofiar wypadków drogowych!

Wręczając bliskiej osobie maskę antysmogową, przedstawiając jej te zatrważające statystyki i uświadamiając, jak maska może ochronić ją przed truciznami znajdującymi się w powietrzu, praktycznie gwarantujesz sobie, że adresat upominku będzie z niego korzystać.

Wyraz troski o zdrowie bliskiej osoby

Nie ma nic cenniejszego niż zdrowie, dlatego prezenty, które w jakikolwiek sposób do tego nawiązują i realnie pomagają dbać o kondycję organizmu, zawsze są mile widziane i szczególnie polecane. Maska antysmogowa z oczywistych względów wpisuje się w ten trend. Wręczając ją komuś bliskiemu wprost sugerujesz, że zależy Ci na zdrowiu tej osoby, że myślisz o niej i chcesz dla niej jak najlepiej. Przy okazji będzie to świetna okazja do tego, aby zrobić mały wykład na temat stanu powietrza w Polsce i metod zabezpieczania się przed smogiem.

Bardzo fajny element stylizacji

Wielu osobom wydaje się, że maska antysmogowa to nieciekawy, a wręcz szpecący element, którego nikt przy zdrowych zmysłach nie założy na spacer czy przed wyjściem do pracy. I tutaj można się nieźle zdziwić. Producenci masek smogowych robią bardzo dużo, aby uatrakcyjnić swoje produkty i umożliwić ich dopasowanie do praktycznie każdej stylizacji – sportowej, codziennej, a nawet eleganckiej. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą masek antysmogowych i znajdź wariant, który pod względem estetycznym idealnie wpisze się w gust adresata prezentu. 

Prezent z przesłaniem

Nie da się ukryć, że coraz trudniej jest wymyślić prezent, który zaskoczy obdarowaną osobę. Żyjemy w czasach dobrobytu, stąd wręczenie komuś kolejnej rzeczy, którą na pewno już ma, trochę mija się z celem. Rośnie natomiast znaczenie prezentów nawiązujących do jakichś ważnych tematów, wpisujących się w tak modny ekologiczny styl życia, odpowiadających na realne potrzeby użytkowników. Maska antysmogowa zdecydowanie wyczerpuje definicję takiego upominku.

 


Przejdź do strony głównej

Zobacz nasze nowości